ZYSKAJ WIĘCEJ Z WSA

Studiujesz? Zyskujesz! W WSA możesz skorzystać z programów partnerskich, dzięki którym zyskasz możliwość studiowania za darmo!

Z WSA zyskujesz więcej! W Wyższej Szkole Administracji w Stalowej Woli możesz skorzystać z wielu programów partnerskich, dzięki którym zyskasz m.in. możliwość studiowania przez rok za darmo. Ponadto WSA oferuje stypendia socjalne, stypendia rektora dla najlepszych studentów, oraz zapomogi dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

Studiuj z rodziną!

Studiowanie staje się przyjemniejsze, kiedy u swojego boku mamy bliskich! Teraz w Wyższej Szkole Administracji w Stalowej Woli możesz studiować z rodziną. Jeżeli w danym roku akademickim na WSA studiuje Twoje rodzeństwo lub małżonek, oszczędzisz aż 50%, płacąc za czesne!* Dodatkowo, jeśli Ty lub Twój rodzic posiadacie kartę dużej rodziny, otrzymasz 5% zniżki.

Studiowanie za polecanie

Namów znajomych na studia w WSA i otrzymaj 10% rabatu na czesne za rok akademicki. A jeżeli z Twojego polecenia studia rozpocznie 10 osób, to przez rok będziesz studiować za darmo!

Ambicja jest w cenie

Otrzymaj rabat na drugi kierunek! Jeżeli rozpoczniesz studia licencjackie lub magisterskie na WSA, dostaniesz aż 30% zniżki na drugi kierunek lub studia podyplomowe.

*Rabat przyznawany jest tylko jednemu z członków rodziny.